O Nas

Hello! Nazywamy się Krzysiek i Agnieszka i jesteśmy dwójką młodych poszukiwaczy przygód. Podróżujemy razem od kilku lat. Jak do tej pory odwiedziliśmy kilkanaście krajów na trzech różnych kontynentach. Na tym blogu chcemy dzielić się z wami naszymi wspomnieniami, przemyśleniami i radami dotyczącymi podróży. Jeśli więc tak jak my kochasz podróże, chcesz zobaczyć co Świat ma do zaoferowanie (a ma całkiem sporo) lub po prostu szukasz pomysłu na wakacje to zapraszamy do czytania. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Krzysiek – studiuje prawo, ale zamiast pism procesowych, woli pisać wspomnienia z podróży i robić zdjęcia ludzi spotkanych na swojej drodze. Kiedyś napisze książkę. Pasjonuje się sportem, w szczególności piłką nożną. Od kilku lat, co miesiąc zaczyna się uczyć hiszpańskiego, bo wierzy, że liczą się dobre chęci.

Agnieszka – poszukiwaczka krańców świata. Kreatorka autorskich krain, poprzez animowane filmy, które reżyseruje. Potrafi narysować wszystkie miejsca, do których jeszcze nie dotarła. Absolwentka kierunku Art&Design, w swojej twórczości przerobiła już chyba wszystkie dziedziny sztuki, od rzeźby po fotografię. Jest entuzjastką oglądania świata przez obiektyw, szczególnie, jeśli znajdują się w nim dzikie bezdroża i szczyty górujące nad sosnowym lasem.